Spolehlivé a inovativní lékařské produkty pro radiologii, chirurgii a anestesii

Manfred MengesMeMed CZ s.r.o. je českou pobočkou inovativní společnosti Sanova.

Stejně jako rakouská mateřská společnost se specializujeme na distribuci zdravotnických přístrojů včetně jejich pravidelné údržby a provádění oprav. Zajišťujeme distribuci spotřebních materiálů k našim přístrojům a širokou podporu včetně odborné instruktáže obsluhy.

Spolupracujeme s renomovanými zahraničními výrobci v oblasti radiologie, anestezie i chirurgii.

Nabízíme přístroje a kompletní příslušenství například od firmy Ulrich již od roku 2002. Naše portfolio zahrnuje injektory pro magnetickou rezonanci, monitory MR, CT injektory, angioinjektory, inkubátory pro ohřev kontrastní látky od několika výrobců i příslušenství usnadňující manipulaci s přístroji. Nabízíme nadstandardně kvalitní servis a zákaznický přístup v hledání řešení individuálních situací našich klientů.

I v oblasti chirurgie nabízíme nejnovější technologie a přístroje usnadňující péči o pacienty v podobě například systémů pro digitální zobrazování na operačním sále. Kompatabilnost našich zařízení je pro nás prioritou tak, abychom mohli vycházet vstříc potřebám našich zákazníků. Pro anestezii nabízíme video laryngoskopy McGrath.

Věříme, že zdraví je tím nejcennějším co člověk má. Kdo je zdravý a cítí se dobře, tvoří a žije rád. I proto se o zdraví staráme s vysokým nasazením.

Základní hodnotou je u nás spolupráce – mezi zaměstnanci, s našimi zákazníky i s našimi dodavateli. Spolupráce a otevřenost spolu se znalostmi a přístupem našich zaměstnanců je cestou k optimálním a efektivním řešením pro každého našeho zákazníka individuálně.

Services